Wypoczynek w Nowym Jorku z British Airways

Nowy Jork to jedno z piękniejszych, a zarazem najludniejsze miasto w Stanach Zjednoczonych. Nowy Jork jest centrum różnych organizacji o znaczeniu międzynarodowym, a także ogromny ośrodek biznesowy. Nowy Jork jest także bardzo zróżnicowany pod względem językowym. Turystyka w Nowym Jorku jest bardzo poważną i znaczącą częścią przemysłu. Najbardziej znaczącymi atrakcjami Nowego Jorku jest Wyspa Ellis a także Statua Wolności. Nowy Jork ma swój nietypowy klimat i odznacza się uroczą atmosferą.

Nowym Jork

Bilety lotnicze do Nowego Jorku w atrakcyjnych cenach sprzedają linie British Airways. Oprócz Nowego Jorku możemy polecieć także do Chicago lub Miami. British Airways otworzył także nowe połączenie z Londynu do San Diego. San Diego zlokalizowane jest niedaleko Los Angeles. Loty są realizowane codziennie. Trasy są również atrakcyjne dla turystów z Polski. Polacy mogą bez problemu dotrzeć do angielskiej stolicy. Bilety lotnicze do Londynu możemy wykupić miedzy innymi w tanich linach lotniczych jak Ryanair, czy Wizz Air.

British Airways oferują także połączenie z Rio de Janeiro. British Airways będzie latał aż sześć razy w tygodniu do najbardziej rozrywkowego miasta słynącego z hucznego karnawału.

British Airways należą do cieszących się uznaniem linii lotniczych. Swoją główną siedzibę mają w Londynie. British Airways w Polsce lata z Warszawy i Krakowa. British Airways latają na wszystkie kontynenty obsługując ponad 150 różnych kierunków. British Airways to połączenie komfortu, wysokich standardów i niskich cen. British Airways nie tylko sprzedaje tanio bilety lotnicze ale pomaga także w wynajmie samochodów czy rezerwacji hoteli. Z roku na rok oferta British Airways się udoskonala i wzbogaca. British Airways znany jest w Polsce ze styczniowych obniżek cen, wtedy także linia oferuje najbardziej bogatą dostępność kierunków. Pasażerowie korzystający z usług British Airways biorą udział w programie lojalnościowym. British Airways może poszczycić się wielką i zmodernizowaną flotą, która liczy ponad 300 samolotów.