Wczasy w Azji – bilety lotnicze w Air Asia

Wczasy AzjaKontynent azjatycki skrywa w sobie mnóstwo ciekawych i tajemniczych miejsc. Dlatego coraz więcej pasażerów, w tym naszych rodaków planuje wczasy w Azji, nie ograniczając się tylko do kontynentu europejskiego. Tanie loty po Azji oferuje przedstawiciel taniego latania Air Asia. Już od 12 grudnia możemy za 3 złote latać wewnątrz Indonezji. Bilety lotnicze do Tajlandii kupimy za 13 złotych. Loty międzynarodowe zaczynają się od 30 złotych. Air Asia to przedstawiciel taniego latania, dlatego możemy skorzystać z wielu obniżek i promocji.

Bangkok w atrakcyjnych cenach

Tajlandia to bardzo popularny kraj, w szczególności wybieramy wczasy w Bangkoku. Jest to wymarzone miejsce na nowe przygody a także poznanie ciekawej kultury wschodu. Tanie loty oferuje Lot, a także Norwegian i Lufthansa. Norwegian do tej pory latał tylko po Skandynawii, jednak obecnie oferuje bilety lotnicze do Tajlandii a także do Nowego Jorku. Dzięki nowemu dreamlinerowi możliwe będą loty długodystansowe. Nowa maszyna, uważana za najbardziej nowoczesną w Europie będzie oferowała coraz to dalsze loty w rozsądnych cenach. Wiele linii lotniczych oferuje także połączenia z Pekinem czy Indiami.

Lufthansa do Azji

Do Azji możemy także latać Lufthansą. Przewoźnik daje szerokie możliwości mieszkańcom zachodniej Polski. Oferuje specjalny kod zniżkowy, dzięki czemu kupimy bilety w cenach zniżkowych. Oferuje tanie loty także po Europie, między innymi bilety lotnicze do Barcelony a także tanie loty do Niemiec. Lufthansa to jedna z największych towarzystw lotniczych na świecie. Jest liderem grupy Star Aliance. Głównym hubem jest port lotniczy we Frankfurcie. Tam tej niemieckiej linii lotniczej poświęcony jest cały terminal. Podróżując Lufthansą możemy zbierać punkty w programie lojalnościowym miles&more, do którego należy także Lot.